Strani mediji: Superiorni Klasnić potopio Anderlecht

HRVATSKI reprezentativni napadač Ivan Klasnić jučerašnjim je hat-trickom protiv belgijskog Anderlechta zasjeo na prvo mjesto strijelaca prestižne Lige prvaka. Strani su mediji igru našeg napadača opisali epitetima poput "superiorna" i "impresivna".

Klasnić je već nakon 16 minuta igre postavio rezultat na 2:0, piše Reuters, pa dodaje: živahni hrvatski golgeter otvorio je utakmicu dalekometnim udarcem lijevom nogom već u drugoj minuti, da bi 14 minuta kasnije nakon izvedenog kornera vješto skrenuo loptu u gol Anderlechta.

Igru Klasnića protiv Anderlechta Reuters naziva "superiornom", dodajući kako je nakon zabijanja trećeg gola u 79. minuti imao još jednu fantastičnu priliku, kad je topovskim udarcem s 40 metara zamalo svladao vratara Anderlechta.

France Presse piše o "impresivnom" hat tricku mladog hrvatskog napadača, pa dodaje kako između njega i Anderlechta očito postoji "ljubavna veza", budući da je Klasnić u dvije utakmice Anderlechtu zabio čak pet golova.