Subašić primio gol u prvih šest minuta nove sezone, prvaci preokretom do pobjede

UTAKMICOM Monaca i Toulousea otvorena je nova sezona francuske Ligue 1. Prvi pogodak sezone primio je aktualni prvak, hrvatski vratar Danijel Subašić, a Monaco je preokretom pobijedio 3:2.

Neočekivano je Toulouse stigao do vodstva kod branitelja naslova već u 6. minuti utakmice. Strijelac je bio Machach na asistenciju Delorta, koji je udarac iz kornera glavom spustio na 11 metara pred svog suigrača, a Subašić je bio nemoćan.

U 28. minuti Monaco je izjednačio, Moutinho je asistirao Jemersonu za 1:1.Na otvaranju drugog dijela gosti su još jednom šokirali Kneževinu, Delort je u 53. zabio za 1:2, ali samo pet minuta kasnije Falcao je nastavio gdje je stao prošle sezone i zabio za 2:2. U 70. je Monaco preokrenuo utakmicu, Moutinho je asistirao, a Glik zabio za 3:2.

Monaco je tako zasjeo na vrh prije nego ostali klubovi odigraju svoje utakmice ovog vikenda. Nema nikakve sumnje da će im najveći konkurent biti PSG koji je dolaskom Neymara za 222 milijuna eura složio mega momčad.

MONACO - TOULOUSE 3:2