Šukerov Savez čestitao Rijeci. Pogledajte što im ljudi pišu ispod objave

RIJEKA je na Rujevici sinoć pobijedila Osijek 3:2 i plasirala se u finale Kupa u kojem će 1. kolovoza u Šibeniku igrati protiv Lokomotive.

Osijek je u drugom poluvremenu imao 2:0 i igru, a onda se u priču upleo glavni sudac utakmice Igor Pajač koji je najprije bez jasnog razloga isključio igrača Osijeka, da bi par minuta kasnije za domaćina dosudio u najmanju ruku dvojben kazneni udarac.

Rijeka je iskoristila poklone i preokrenula je rezultat, a nakon dvoboja na parkiralištu u blizini svlačionica igrač Osijeka Eros Grezda udario je u glavu napadača Rijeke Antonija Čolaka.

Hrvatski nogometni savez na svom je Facebook profilu čestitao Rijeci plasman u finale Kupa, no komentari ogorčenih navijača iz cijele Hrvatske najbolje govore što oni misle o čestitki Šukerovog saveza i o suđenju Igora Pajača.