Teletović u zadnjoj sekundi srušio Bullse

Screenshot (Youtube)

MIRZA TELETOVIĆ junak je sinoćnjih utakmica u NBA ligi. Bosanskohercegovački košarkaš pogodio je šut za pobjedu svog Phoenixa protiv Chicaga.

Pri rezultatu 101:101 Teletović je nakon skoka u napadu 0,3 sekunde prije kraja postigao svoj 20. poen za gostujuće slavlje Phoenixa koji je u zadnjoj četvrtini gubio i 16 poena razlike. Brandon Knight postigao je 21 poen, od čega 17 u posljednjoj četvrtini koju je Phoenix dobio sa 42:24.

Spursi bez trojice igrača ostavili Philu na -51

San Antonio je u gostima s 51 razlike (119:68) razbio Philadelphiju u utakmici u kojoj je Gregg Popovich odmarao Tima Duncana, Kawhija Leonarda i Manua Ginobilija. To je peti najteži poraz u povijesti Philadelphije.

Rudež bez minutaže u porazu Minnesote

Charlotte je na krilima Codyja Zellera, koji je postigao 20 poena, sa 104:84 prekinuo niz od četiri pobjede Detroita, a Minnesota je bez Damjana Rudeža u zadnjoj četvrtini pala protiv Los Angeles Clippersa 106:110.

Wall srušio Miami, Porzingis zablistao protiv Dallasa

U jednom od derbija Istoka Washington je slavio u Miamiju sa 114:103, a briljirao je Hohn Wall s 26 poena. U gostima je slavio i Dallas sa 104:97 protiv New York Knicksa uz 25 poena Dirka Nowitzkog. New Yorku nije pomoglo niti 28 poena rookieja Kristapsa Porzingisa.

Rekordni broj gledatelja u Kanadi se oprostio od Bryanta

Kobe Bryant odigrao je posljednju utakmicu u Kanadi i postigao je 22 poena u porazu svojih Lakersa 93:102 od Toronta. Utakmicu u Air Canada Centru gledalo je rekordnih 20.163 gledatelja koji su došli pozdraviti peterostrukog NBA prvaka.

Monroe za pobjedu Milwaukeeja, Thomas briljirao u slavlju Bostona

Greg Monroe postigao je odlučujuće poene u pobjedi Milwaukeeja protiv Portlanda 90:88, a Boston je na krilima Isaiaha Thomasa, koji je pogodio osam od prvih devet šuteva, pobijedili u gostima New Orleans 111:93.