Tin Jedvaj pronašao novi klub

Foto: EPA

NEKADAŠNJI hrvatski reprezentativac Tin Jedvaj vraća se s posudbe iz Al-Aina, kluba iz Ujedinjenih Arapskih Emirata, u svoj matični klub Lokomotiv iz Moskve. No Jedvaj (27) neće ostati u Rusiji, nego će se preseliti u Panathinaikos. Kako piše grčki portal Sport-FM, grčki velikan i Jedvaj već su se dogovorili o uvjetima posudbe i Hrvat bi trebao provesti cijelu sljedeću sezonu u Ateni. Transfermarkt tvrdi da je ovaj transfer 97 posto siguran.

Kako tvrde Grci, Jedvaj je iskazao želju za igranjem izvan Rusije nakon što su tamošnji klubovi dobili zabranu igranja u Europi. Panathinaikos se ove sezone može kvalificirati u Ligu prvaka i to je ono što je hrvatskog braniča navodno najviše privuklo. 

Jedvaj je prije deset godina, kao 17-godišnjak, otišao iz Dinama u Romu u transferu vrijednom pet milijuna eura. Otad je igrao za Bayer Leverkusen, Augsburg, Lokomotiv i Al-Ain. Zlatko Dalić zvao ga je u reprezentaciju do 2020. godine, no izgubio je svoje mjesto. 

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.