HNL

Toplak: Živim za dan kada će se suci prestati zaje*avati

SAMIR TOPLAK, trener Varaždina, ogorčen je suđenjem na utakmici osmog kola HNL-a kod Rijeke, koju je njegova momčad izgubila 2:1.

Varaždin je poveo golom Obregona u 16. minuti. Nakon četiri minute je Rijeka izjednačila autogolom Stolnika, a gol za konačnih 2:1 postigao je Sandro Kulenović u 36. minuti.

Nakon utakmice Toplak je izjavio: "Živim za dan kad će suci postati profesionalci. Nek vide kako je to patiti se i da se onda ne zajebavaju."

Trener Varaždina je pod profesionalizacijom sudaca mislio na to da oni postanu samo suci i da im je to jedini izvor prihoda, zbog čega bi daleko više morali paziti kako sude, a ne da postanu "profesionalniji".

Utakmicu na Rujevici vodio je glavni sudac Igor Pajač, kojem su pomoćnici bili Jerko Crnčić i Anto Marić.