Torino razbio Lazio, Immobile isključen

U POSLJEDNJOJ utakmici 16. kola talijanske Serie A Torino je u Rimu iznenadio Lazio i s 3:1 upisao tek petu pobjedu sezone.

Bio je Lazio bolji u prvom poluvremenu u kojem gosti nisu zapucali u okvir gola, no za domaće je sve krenulo nizbrdo u 44. minuti kada je Immobile isključen zbog udaranja protivničkog igrača.

Već u 54. Torino je iskoristio igrača više i poveo golom Berenguera deset minuta kasnije Rincon je povisio,  a Aberto u 69. nakratko vratio neizvjesnost zabivši za 1:2. Samo četiri minute kasnije Edera je zabio za konačnih 1:3.

Lazio je ostao na 32 boda i zaostaje tri boda za Romom koja drži četvrto mjesto. Torino je osmi s 23 boda. Vodeći je neporaženi Inter s 40 bodova, Napoli ima bod manje, a Juventus dva bodva manje