FA kup

Tottenham uz pomoć pričuva slomio otpor Wycombea i prošao dalje u FA kupu

TOTTENHAM je prošao u osminu finala FA kupa nakon što je u gostima pobijedio Wycombe rezultatom 4:1.

Golove za Tottenham postigli su Bale (45+2'), Winks (86') i Ndombele (87', 90+3'), a jedini gol za domaću momčad postigao je Onyedinma (25').

Mourinho je počeo bez najboljih igrača, ali je vidio da ih mora uvesti

Iako je rezultat uvjerljiv, Tottenham se mnogo mučio da bi došao do pobjede.

Trener londonske momčadi Jose Mourinho na klupi je ostavio najbolje igrače, Kanea, Sona, Hojbjerga i Ndombelea, ali je nakon rezultata 1:1 na poluvremenu odlučio reagirati.

Prvo je uveo Hojbjerga pa Kanea, a onda je u 68. minuti na teren poslao Sona i Ndombelea.

U osmini finala Tottenham gostuje kod Evertona

Ofenziva se isplatila u 86. minuti kada je Winks pogodio za 2:1, a nakon toga je Ndombele s dva gola riješio utakmicu.

Tottenham će u osmini finala FA kupa gostovati kod Evertona.

Wycombe je posljednja momčad na tablici Championshipa, dok je Tottenham peti u Premiershipu.