Trećeligaš Orijent razbio Varteks, hat-trick Malkića

U POSLJEDNJOJ pripremnoj utakmici koju su igrači Varteksa odigrali danas na povratku kući iz Poreča pobijedio je Riječki trećeligaš Orijent rezultatom 3:0. Susret se igrao na igralištu na Krimaji a sva tri zgoditka za domaćina u drugom poluvremenu postigao je raspoloženi Almir Malkić u 60., 64. i 83. minuti susreta.

"Odigrali smo lošu utakmicu na kraju pripremnoga ciklusa koju možda i nismo trebali igrati jer su igrači na neki način u mislima već bili kod svojih kuća pa samim time i manje koncentrirani" - kratko je nakon današnjeg poraza izjavio trener "Krojača" Zlatko Dalić.

U utorak 14. veljače Varteks na svom terenu ugošćuje Dravu iz Ptuja i to će biti posljednja trening utakmica pred službeni početak prvenstva druge subote kada u 19. kolu 1. HNL u Varaždin dolazi NK Osijek.