OSIJEK - GORICA 2:1

U Gradskom vrtu bio je transparent "Anti N.B."

OSIJEK je sinoć u Gradskom vrtu u dramatičnom susretu 6. kola HNL-a pobijedio Goricu 2:1.

Momčad Nenada Bjelice povela je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena iz penala koji je realizirao Mierez. Gosti su u 72. minuti ostali s desetoricom nakon isključenja Doke, ali je Kristijan Lovrić šest minuta prije kraja izjednačio.

Činilo se da će Gorica izbjeći poraz, ali je Osijek ipak došao do pobjede golom Grgića u sedmoj minuti sudačke nadoknade.

Osijek je tako skočio na treće mjesto s tri boda manje i utakmicom više od vodećeg Dinama. Od kad je Bjelica sjeo na klupu, Osijek je dobio sve tri utakmice u HNL-u, a novi trener dobio je ovacije navijača nakon sinoćnje utakmice.

No bilo je i onih koji se i dalje ne slažu s njegovim dolaskom pa je Kohortinoj tribini osvanuo mali transparent "Anti NB". Za inicijale Nenada Bjelice tom prilikom iskorišten je logotip poznatog proizvođača sportske opreme New Balancea.

O povratku Nenada Bjelice u Osijek u Indexovom studiju govorio je i Aljoša Vojnović, bivši igrač i veliki navijač Osijeka.