LOKOMOTIVA - OSIJEK 2:1

"U HNL-u nema igrača kao što je Sammir"

LOKOMOTIVA je u 9. kolu HNL-a pobijedila Osijek 2:1. Gosti su poveli u 7. minuti golom Marića, ali domaćini su okrenuli golovima Halilovića u 37. i Tolića u 88. minuti.

Osim golmana Grbića, ključnu ulogu odigrao je Sammir koji je asistirao oba gola Lokomotive. Prvi nakon ubačaj iz kornera, a drugi krasnom loptom za Tolića koji je nakon toga naslagao gostujuće braniče.

Sammir je odigrao svih 90 minuta, prvi put od kada je došao početkom mjeseca u Lokomotivu iz Brazila. Debitirao je prošlog vikenda protiv Gorice (0:0) kad mu je Goran Tomić dao posljednjih 25 minuta.

Lokomotivin trener bio je oduševljen Sammirovim nastupom protiv Osijeka:

"Jako sam sretan zbog ove pobjede koju smo zaslužili, iako je Osijek u jednom trenutku utakmice bi puno bolji. Spasio nas je Grbić s nekoliko sjajnih obrana. Tolić je odlučio utakmicu, a Sammir je jednostavno prevaga. Takvog igrača sigurno nema u HNL-u", rekao je Lokomotivin trener.