U očekivanju pripremne utakmice s Poljskom

ZLATKA KRANJČARA i njegove pulene očekuje preposljednja proba uoči otvaranja Svjetskog prvenstva s Brazilom 13. lipnja. Protivnik im je Poljska, momčad koja je u Skupini A s Njemačkom, Kostarikom i Ekvadorom.

Poljake će predvoditi napadač Glasgow Celtica Maciej Zurawski, koji je u reprezentativnom dresu odigrao 48 utakmica te postigao ukupno 15 golova te vratar Artur Boruc, njegov suigrač iz škotskog prvaka.

Nakon što su u hrvatskom taboru u petak probavni problemi "desetkovali" reprezentaciju, stanje se polako vraća u normalu i  svi reprezentativci konkuriraju za nastup.

Poljska je utorak izgubila od Kolumbije 2:1, a vlastiti navijači su ih izviždali.

Utakmica se igra od 17:30 na Volkswagen Areni u Wolfsburgu, na stadionu istoimenog bundesligaša, a live tekstualni prijenos iz minute u minutu uz navijački chat pratite na .