U Splitu odigrana dva derbija Dinama i Hajduka

Čak oko 2000 ljudi u nedjelju je pratilo kadetske i juniorske derbije Dinama i Hajduka u Splitu. Susretima su prisustvovali trener Hajduka Eduardo Reja, njegov pomoćnik Igor Tudor, a Torcida je iskoristila priliku kako bi još jednom pozvala Joška Svagušu i njegove pomoćnike da napuste klub.

Što se samih utakmica tiče, kadeti Hajduka odigrali su 1:1. Za vodstvo domaćina u 28.minuti pogodio je Tomičić, a samo šest minuta kasnije izjednačio je Martinko. Tim rezultatom Dinamo i Hajduk ostali su izjednačeni na prvom mjestu na ljestvici. Juniori dinama pobijedili su 2:0 golovima Šituma u 65. i 72. minuti. Baš za vrijeme te utakmice Torcida je bila najaktivnija, palili su dimne kutije, bengalke, pa izvjesili transparent  "Jeste li vi pravi Hajduk?"