U trening-utakmici Hajdukovaca novopridošli Anderson razbio glavu Srđanu Andriću

ZBOG kišom natopljenog terena u Dugom Ratu Hajduk je odgodio prijateljsku utakmicu koju je trebao igrati s Mosorom, ali igrači Edoarda Reje nisu mirovali.

Na pomoćnom terenu poljudskog stadiona snage su odmjerili, u ispremiješanim sastavima "žuti" protiv "plavih", a pobjednika nije bilo, završilo je 3:3 poslije 50-ak minuta nadmetanja.

Za "žute je Marin Tomasov zabio dvaput, Pandža je postigao autogol, dok su za "plave" strijelci bili Vukušić, Ahmad Sharbini i Lendrić.

Ipak, pored šest pogodaka, u dvoboju kojeg je pratilo 300-ak gledatelja najzanimljiviji detalj dogodio se na isteku 20. minute kada je poslije jednog kornera Brazilac Anderson, koji se u Hajduku nalazi na probi, razbio glavu Srđanu Andriću zbog čega je kapetan Bilih morao napustiti igru (do kraja su ga mijenjali Joško Španjić i Igor Tudor).