Unicaja bolja od Le Mansa

ZANIMLJIVU i rezultatski izjednačenu utakmicu u Ciboninoj skupini A Eurolige odigrali su košarkaši Unicaje i Le Mansa, a pobjedu 84:79 je upisala španjolska momčad.

Boniface Ndong s 14 poena i šest skokova u niti 18 minuta na parketu zaslužuje epitet igrača utakmice, a koristan je s košem manje i skokom više bio Marcus Haislip. Kod Le Mansa bolji od ostalih bio je David Bluthenthal s 19 poena.

I u skupini B do pobjede je došla domaća momčad. Montepaschi Siena ugostila je Prokom iz Sopota i upisala prvu pobjedu ove sezone, bilo je 80:71.

Kšištof Lavrinovič bio je snaga s klupe koja je pokrenula domaću momčad. U 24 minute provedene na parketu litavski reprezentativac ostvario je "double-double" učinak postigavši 13 poena i uhvativši jednak broj lopti pod obručem. Koristan je bio i Terrel McIntyre s 11 koševa i sedam asistencija. David Logan (25 poena) i Ronnie Burrell (15 koševa i sedam skokova) pružali su najveći otpor domaćinima.