Bilić i West Ham ostali bez Europe, no spašava ih Manchester United!

SOUTHAMPTON je pobijedio 4:1 i iz Europe izgurao West Ham koji nije uspio svladati Stoke City u posljednjem kolu. Bilić je na gostovanju poražen 2:1 i pao je na sedmo mjesto ljestvice. Manchester United drži posljednje mjesto ljestvice koje vodi u europske kvalifikacije s jednim bodom više, ali i uz utakmicu manje nakon današnje odgode. No, za Bilića i West Ham još nije kraj. Može ih spasiti upravo Manchester ako osvoji FA Cup sljedećeg tjedna protiv Crystal Palacea. Slavilo se danas na St Maryju nakon pobjede Southamptona, koji se izborio za kvalifikacije EL. Kada se podvuče crta, prometnuli su se među junake ove nezaboravne sezone.

Iako je West Ham poveo u 21. minuti pogotkom Michaila Antonija, domaćini se nisu predali. U 55. je Wanga izjednačio, a tri minute prije kraja Diouf glavom ubio sve nade West Hama da zadrže šesto mjesto.

2-1 Mame Diouf Goal - Stoke City vs West Ham 15... by football3live