LIGE PETICE

Valencia i Atletico podijelili bodove u borbi za Ligu prvaka

VALENCIA i Atletico Madrid remizirali su s 2:2 u utakmici 24. kola španjolskog prvenstva, a Šime Vrsaljko igrao je za Atletico od 53. minute kada je zamijenio Renana Lodija.

Utakmicu je bolje otvorio Atletico i poveo golom Marcosa Llorentea u 15. minuti, a izjednačenje Valenciji donio je u 40. minuti Gabriel Paulista.

Samo tri minute kasnije precizan je bio Thomas Partey za 1:2 Atletica i rezultat kojim se otišlo na poluvrijeme. U 59. minuti pao je novi gol, a strijelac je bio Geofrrey Kondogbia koji je zabio za 2:2 i podjelu bodova.

Atletico je ovim remijem ostao četvrti s 40 bodova, ali i s utakmicom manje od Seville koje s bodom manje tek mora odigrati svoj susret 24. kola. Valencija je šesta s 38 osvojenih bodova.