Valencia i Deportivo podijelili bodove

U PRETPOSLJEDNJOJ utakmici 27. kola španjolske Primere, Valencia je na Mestalli remizirala s Deportivo La Corunom 2:2.

Valencija je tijekom utakmice imala puno više loptu u posjedu, čak 66% vremena, ali su gosti iz La Corune bili konkretniji i uputili osam udaraca više prema vratima Hildebranda. Valencija je uputila 10 udaraca prema vratima od čega 4 u okvir, dok je Deportivo prema vratima zapucao 18 puta, od čega 5 puta u okvir gola.

Valencia je povela u 17. minuti pogotkom Mate, a vodstvo je sedam minuta kasnije glavom povisio David Villa. Međutim već do poluvremena Deportivo se uspio vratiti pogocima Sergija i Lafite.

Rezultat s poluvremena nije se mijenjao do kraja utakmice, iako je bilo prilika s obje strane.