Varteks pobijedio Zagorec uz Pavličićev hat-trick za sedam minuta

TREĆELIGAŠ  Zagorec iz Krapine pobijeđen je u vrlo dobroj trening utakmici koju je Varteks danas poslijepodne odigrao na svom terenu s umjetnom travom.

Odmah na početku susreta u kaznenom je prostoru srušen Kardum, s 11 metara puca Pavličić za 1:0. Pavličić u 5. minuti povisuje na 2:0 a u 7. i na 3:0 za domaćina, što predstavlja najbrže postignuti hat-trick u povijesti domaćeg nogometa!

Zgoditak za gostujući sastav u 21. minuti postiže „Varteksovac na privremenom radu u Krapini“ Marjanović a za konačan rezultat prvoga dijela – za 4:1 pogađa Ivan Begović u 45. minuti.

U drugome dijelu za Varteks igraju svi juniori osim Halilovića, Malnjaka i Jolića.

Brlek smanjuje na 4:2, dok konačnih 5:2 u posljednjoj minuti susreta postavlja mlada Varteksova špica Gordan Vuk.
Susret je pred 50-tak gledatelja i po maglovitom i hladnom vremenu sudio Vladimir Vugrinec iz Ludbrega.

NK Varteks: Mance, V. Vuk, Lučić, Pokrivač, Jertec, Pavličić, Begović, Golik,, Mohorović, Kardum, Jolić. Klupa: Bešenić, G. Vuk, Pukec, Melnjak, Halilović, Škvorc i Kranjec.
Trener: Zlatko Dalić

NK Zagorec: Hanich, Šemnički, Đurđević, Pastorčić, Majcen, Miljković, Kos, Vincelj, Brlek, Marjanović i M. Malarić.
Klupa: Pavić, Anić – Ćurko, Štrok, Ivanović, Kapetan, D. Malarić, Medved, Novački i Kunštek.
Trener: Ivica Ovčariček.