Vaterpolisti počeli liječiti rane navijača: Pobjeda protiv Grčke u Njemačkoj

HRVATSKA varterpolska reprezentacija pobijedila je Grčku na međunarodnom turniru u njemačkom Esslingenu 10:9.

Naši su odlično počelu utakmicu, poveli s 4:2, no onda je Grčka s četiri uzastopna pogotka došla do vodstva 6:4.

Cijelo drugo poluvrijeme su se ekipe izmjenjivale u vodstvu, Grci su u posljednjoj minuti imali vodstvo od 9:8, no naši vaterpolisti su uspjeli doći do pobjede. Teo Đogaš je zabio kada smo imali igrača više, a onda je Igor Hinić u posljednjoj sekundi susreta donio pobjedu.

Na ovom pripremnom turniru uz Hrvatsku i Grčku nastupaju domaćini Nijemci te Slovačka. Naši vaterpolisti žele dobrim igrama doći do prave forme pred predstojeće Europsko prvenstvo koje se održava početkom srpnja u španjolskoj Malagi.

Hrvatska-Grčka 10:9 (4:2,1:4,2:1,3:2)

Hrvatska: Vićan, Burić, Bušlje 1, Vrdoljak 1, Kunac 1, Joković 1, Smodlaka 1, Đogaš 1, Marković, Barać 1, Hinić 1, Bošković 1, Dobud, Antonijević, Sukno 1. Izbornik: Rudić

Grčka: Delligiannis, Schizas 1, Mazis, Kokkinakis 2, Thomakos 2, Theodoropulos, C. Afroudakis 3, Ntoskas, G. Afroudakis, Nikoloudis, Vlontakis, Milonakis 1, Reppas. Izbornik: Campagna