Vegas pregazio San Jose, Pittsburgh okrenuo protiv Washingtona

NAKON što su dominirali prvim dijelom sezone, a u prvoj rundi doigravanja pomeli Los Angeles u četiri utakmice, hokejaši Vegas Golden Knightsa su sinoć u prvoj utakmici druge runde play-offa pregazili San Jose Sharkse 7:0 i poveli 1:0 u seriji.

Svih sedam golova zabili su različiti igrači, a sjajnom golmanu Marc-Andreu Fleuryju je ovo bila treća utakmica u ovogodišnjem doigravanju koju je završio bez primljenog gola.

U Istočnoj konferenciji noćas su igrali Washington Capitals i Pittsburgh Penguins. Domaćini su do 43. minute vodili 2:0, ali su Penguinsu s tri gola u pet minuta potpuno okrenuli utakmicu i napravili break u seriji.

U noći na subotu igrat će Nashivlle i Winnipeg, a Tampa će biti domaćin Bostonu.