Turska Super liga

Vida zamalo tragičar u pobjedi Bešiktaša u velikom turskom derbiju

U DERBIJU i zadnjoj utakmici desetog kola turskog prvenstva Bešiktaš je na svom terenu svladao Galatasaray 2:1.

Poveo je Galatasaray u 35. minuti pogotkom Alexandrua Cicaldaua, ali četiri minute kasnije Cyle Larin je zabio svoj prvi gol za izjednačenje.

Larin je bio strijelac i drugog pogotka za Bešiktaš u 64. minuti kojim je donio pobjedu domaćoj momčadi.

Hrvatski nogometni reprezentativac Domagoj Vida odigrao je cijeli susret za pobjedničku momčad. On je mogao biti tragičar svoje ekipe nakon što je skrivio penal, ali Ersin Destanoglu je obranio udarac rezervista Mustafe Mohameda u 81. minuti.