BIVŠI napadač hrvatske nogometne reprezentacije i zagrebačkog Dinama Boško Balaban (31) pružio je jako dobru partiju u 8. kolu grčkog prvenstva.

Balaban je postigao dva gola u domaćoj 3:1 pobjedi svojeg Panioniosa nad PAS Gianninom, te tako predvodio svoju momčad do trećeg ovosezonskog slavlja.

Poveli su gosti golom Dimbale u 15. minuti, a potom na scenu stupa Balaban i dvama golovima u 16. i 23. minuti režirao preokret. Pobjedu Panioniosa je na kraju potvrdio Casteglione u 72. minuti.

Bili su ovo drugi i treći Balabanov pogodak u grčkom prvenstvu ove sezone, te je ukupno na diobi četvrtog mjesta ljestvice najboljih strijelaca.