LIGE PETICE

VIDEO Bijesna Juventusova legenda urlala nakon poraza

SASSUOLO je u susretu 10. kola talijanskog prvenstva pobijedio Juventus u Torinu 2:1, ostvarivši tako svoju prvu pobjedu u međusobnim susretima u posljednjih šest godina.

Do pobjede je Sassuolo stigao golom u petoj minuti sudačke nadoknade nakon sjajne kontre koju je u pogodak pretvorio Maxim Lopez na asistenciju Domenica Berardija. Uvodni gol na utakmici za Sassuolo je zabio Davide Frattesi u 43. minuti, a izjednačio je Weston McKennie.

Juventus je tako u 10. kolu upisao svoj treći poraz, a to mu se do sada dogodilo samo dva puta - 2015. i 1995. godine. Zbog toga i načina na koji je utakmica izgubljena pobjesnio je aktualni potpredsjednik kluba Pavel Nedved.

Legendarnog Juventusovog igrača i bivšeg osvajača Zlatne lopte kamere su snimile u posljednjim trenucima meča kako urla na, navode talijanski mediji, predsjednika kluba Andreu Agnellija.

Juventus je trenutno sedmi klub ljestvice Serie A s 13 bodova zaostatka za vodećim Milanom.