VIDEO Bijesni Kramarić u sukobu sa suparnikom, igrači ih razdvajali

HOFFENHEIM i Mainz odigrali su 1:1 u posljednjoj utakmici 12. kola njemačkog prvenstva. Mainz je poveo u 39. minuti golom Marca Richterta, a izjednačio je Robert Skov u 48. minuti. Za Hoffenheim je cijelu utakmicu odigrao Andrej Kramarić, koji je u jednom trenutku i pobjesnio na suparnika s kojim se i počeo naguravati.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ ŠTO SE DOGODILO

Igrala se 24. minuta utakmice kad je hrvatski reprezentativac izveo korner i u nastavku akcije prihvatio loptu i krenuo prema gostujućem golu. Ondje se ispred njega nalazio Edmilson Fernandes, koji je ispucao loptu u gol-aut. Branič Mainza tvrdio je da je Kramarić zadnji dirao loptu, a Kramarić krenuo prema njemu. Potom je došlo do naguravanja.

Razdvajali ih drugi igrači

Fernandes je bio taj koji je dvaput odgurnuo hrvatskog napadača Hoffenheima, prije no što je on prsima udario njegova prsa. Prvi su do njih dotrčali Philipp Mwene i Marius Bülter koji su ih razdvojili, a potom i još neki od igrača obiju momčadi koji su stali između njih.

Kramarić i Fernandes kažnjeni su žutim kartonima, a sudac je dosudio ubacivanje iz kuta za Hoffenheim.