VIDEO City šokiran golčinom škaricama. Gvardiol nemoćan, Guardiola pobjesnio

MANCHESTER CITY obranio je naslov prvaka Engleske u posljednjem kolu Premier lige 3:1 pobjedom nad West Hamom. Momčad Pepa Guardiole povela je 2:0 golovima Phila Fodena u 2. i 18. minuti te tako došla nadomak naslova. Cityju je bila potrebna pobjeda kako bi ostao ispred Arsenala. Ipak, sjajnu igru Cityja na trenutak je zaustavio West Hamov Mohammed Kudus (23), koji je u 42. minuti fenomenalnim pogotkom smanjio rezultat na Etihadu.

Fantastične škarice

Ganski ofenzivac škaricama je pogodio pod prečku Stefana Ortege i tako unio nervozu u redove aktualnog prvaka. Pored Kudusa je bio Joško Gvardiol, no ni on nije mogao baš ništa učiniti. Bila je to majstorija Kudusa, koji se sjajno zagradio i još ljepše pogodio za smanjenje zaostatka. Pep Guardiola je nakon toga poludio i bacio bočicu s vodom.

Kudus igra sjajnu sezonu. U 33. premierligaškom nastupu zabio je osmi gol, a ima i šest asistencija. Prema Transfermarktu, vrijedi 50 milijuna eura. U West Ham je stigao prošloga ljeta iz Ajaxa za 43 milijuna eura.