3. BUNDESLIGA

VIDEO Golman ispucao loptu sa svoje polovice. Uslijedila je neviđena greška

DUISBURG je u petom kolu 3. Bundeslige rezultatom 3:0 pobijedio Meppen na gostovanju. U 35. minuti autogol postigao je Jonas Fedl, dok se druga dva puta mreža domaćina zatresla u drugom poluvremenu, i to u razmaku od svega tri minute. Nevjerojatan gol bio je onaj u 65. minuti.

Običan slobodan udarac na svojoj polovici izveo je golman Duisburga Vincent Muller. Snažno je puknuo loptu sve do suparničkog kaznenog prostora, u kojem je nitko od igrača dviju ekipa nije dotaknuo, već ju je branič pustio, misleći kako će je njegov golman lagano uhvatiti.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ KAKO JE ZABIO GOLMAN DUISBURGA

Međutim, lopta je pala na travnjak, odbila se i preskočila golmana Jonasa Kerskena te završila u mreži. "Je li moguće? Na kakav je način Duisburg došao do gola. Ma nemoguće, sjajno", govorila je komentatorica tijekom prijenosa. Konačni rezultat u 68. minuti postavio je Moritz Stoppelkamp.