Lipik: Šepović, Poleti, Čakalić, Zeba, Kužilek, Marčinković, Komljenović Baltić, Kafka, Egredžija, Šimunović (24)

Hajduk: Tomić, Pandža, Vejić, Smoje, Jertec, Tičinović, Cernat, Strinić, Šerić, Ibričić, Čop

Gol za Lipik! Pred prepunim tribinama u Lipiku domaćini su poveli u 16. minuti kada je Šimunović zabio iz topovskog udarca sa dvadesetak metara.

Gol za Hajduk! Sam dvije minute kasnije u prodoru u kaznenom prostoru srušen je Šerić, a udarac s bijele točke u pogodak pretvorio je Ibričić.

Gol za Lipik! Nakon što je u 41. minuti Jertec propustio realizirati čistu prigodu kada je izašao sam pred vratara Lipika, domaćini su poveli. Opet je sa dvadesetak metara tukao Šimunović, a lopta se od grede odbila Tomiću iza leđa.

Gol za Lipik! Minutu prije kraja poluvremena primio je Tomić gol sa više od 35 metara i to po sredini vrata. Nevjerojatna dekoncentriranost vratara Hajduka u prvom poluvremenu.

Gol za Hajduk! Rezultatom 3:1 se otišlo u svlačionice, da bi Hajduk već nakon osam minuta nastavka smanji vodstvo domaćina. Strijelac je bio Rumunj Cernat, dalekometnim udarcem.

Gol za Hajduk! U 60.minuti Hajduk je izjednačio! Strinić je ubacio, a Ibričić zakucao loptu sa samo šest metara.

Gol za Hajduk! U 72. minuti Ibričić svojim trećim pogotkom na utakmici dovodi Bijele u vodstvo.

Gol za Hajduk! Četiri minute kasnije mladi napadač Vukušić zabija i peti gol Hajduka.