HRVATSKI NOGOMETAŠI

VIDEO Hrvatski stoper zabio u Serie A i bacio navijače u ekstazu

HRVATSKI stoper Martin Erlić bio je strijelac prvog pogotka u 2:0 (0:0) domaćoj pobjedi Spezije protiv Cagliarija u susretu 29. kola talijanskog nogometnog prvenstva. Erlić je u 55. minuti odlično pratio udarac iz kuta Verdea te nogom s manje od dva metra gurnuo loptu preko linije za važno vodstvo protiv izravnog konkurenta za ostanak.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ POGODAK ERLIĆA

Erliću, koji je odigrao čitav susret, ovo je drugi ovosezonski pogodak u Serie A kojim je navijače Spezije bacio u trans, a onda je još dotrčao pred njih i slavio podižući atmosferu na tribinama. Konačnih 2:0 postavio je Manaj u 74. minuti. Još u prvom poluvremenu, u 36. minuti, Verde nije iskoristio kazneni udarac za Speziju.

Spezia je pobjedom protiv Cagliarija prekinula niz od četiri poraza zaredom te je sada 15. na ljestvici s 29 bodova, četiri više od 17. Cagliarija, a sedam više uz dvije utakmice više od 18. Venezije koja se nalazi u zoni ispadanja.