PRIMEIRA LIGA

VIDEO Igrač Porta teže se ozlijedio zabijajući gol iz penala

PORTO je u 27. kolu portugalskog prvenstva u gostima pobijedio Bragu 3:2 i barem privremeno izbio na vrh ljestvice s tri boda ispred Benfice, koja protiv Tondele igra kasno navečer.

No pobjedu je platio bizarnom ozljedom Alexa Tellesa, koji je stradao dok je zabijao gol iz penala.

Braga je dvaput vodila, ali Porto je preokrenuo dvama golovima iz penala, a treba napomenuti da je domaćinima i isključen trener Ferreira.

Telles je izvodio penal u 69. minuti pri vodstvu Brage 2:1, pogodio je, ali zatim i pao te se počeo previjati od bolova držeći se za kuk. Prema njegovim reakcijama, čini se da se radi o težoj ozljedi, ali još se ne znaju detalji.

Snimku pogledajte OVDJE, a ako vam se ne gleda cijeli video, namjestite ga na 5:45.

Deset minuta kasnije Porto je izborio još jedan jedanaesterac, a u odsustvu Tellesa izveo ga je Tiquinho Soares, koji je svojim drugim golom gostima donio pobjedu.