VIDEO Ivanušec i suigrači morali bježati u svlačionicu nakon upada navijača

HRVATSKI reprezentativac Luka Ivanušec (25) doživio je iznimno neugodno iskustvo u 18. kolu prvenstva Nizozemske. Njegov Feyenoord je na kraju upisao pobjedu rezultatom 2:1 na gostovanju kod posljednjeplasiranog Vitessea, ali je utakmica bila prekinuta u 87. minuti nakon upada domaćih navijača na teren.

Feyenoord je poveo u 22. minuti, a strijelac je u drugoj utakmici zaredom bio Lutsharel Geertruida. Domaćini su se uspjeli vratiti u 76. minuti, kada Amine Boutrah zabija svoj treći gol sezone. Ivanušec je u igru ušao u 80. minuti, a samo tri minute kasnije Ondrej Lingr zabija za pobjedu gostiju. Nakon prekida, utakmica je nastavljena te Feyenoord sada zaostaje deset bodova iza lidera prvenstva PSV-a.