Video - Kaliniću svih 90 minuta: Blackburn uvjerljivo svladao Fulham

NOGOMETAŠI Blackburna upisali su šestu ovosezonsku pobjedu u utakmici 22. kola Premiershipa. Na svom Ewood Parku Roversi su bili bolji od Fulhama 2:0.

Golove za Roverse zabili su Christopher Samba i Ryan Nelsen, a menadžer Sam Allardyce ukazao je hrvatskom napadaču Nikoli Kaliniću priliku svih 90 minuta. Naš napadač najbolju je priliku za postizanje pogotka imao u 15. minuti kada se nije stigao glavom nakloniti na ubačaj Olssona s lijevog krila.

Kaliniću je to bila tek druga premierligaška utakmica koju je započeo od prve minute otkako je stigao prošlog ljeta u Blackburn iz Hajduka, te 13. u kojoj je nastupio ukupno.

U drugoj dovršenoj utakmici Aston Villa je propustila kod kuće savladati West Ham, te je dvoboj na Villa Parku završio bez golova 0:0. Imao je domaćin više udaraca prema golu (18-9) kao i veći posjed lopte (56%), ali nije uspio zatresti suparničku mrežu.