VIDEO Kramarić zabio dva gola Stuttgartu. Majstorijom u sudačkoj nadoknadi spasio bod

NAPADAČ hrvatske nogometne reprezentacije Andrej Kramarić postigao je oba gola svog Hoffenheima u 2:2 remiju protiv Stuttgarta u 17. kolu njemačke Bundeslige. Tridesetjednogodišnji Kramarić najprije je poentirao u 11. minuti na asistenciju španjolskog lijevog beka Angelina.

► KLIKNI OVDJE I OVDJE POGLEDAJ KRAMARIĆEV GOL

U utakmicu smo vidjeli dva gola u sudačkoj nadonkadni, najprije je u nadoknadi prvog dijela Stuttgartov Gvinejac Serhou Guirassy donio izjednačenje, a Wataru Endo je u 77. minuti zabio za preokret. Minutu kasnije Stuttgart je ostao s igračem manje jer je mladi veznjak Naouirou Ahamada dobio drugi žuti karton. Hoffenheim je iskoristio brojčanu nadmoć i Kramarić je u 94. minuti zabio svoj drugi gol nakon sjajnog udarca ljevicom.

Kramarić je ove sezone u svim natjecanjima postigao pet golova za klub, a namjestio dva. Na nedavnom Svjetskom prvenstvu osvojio je broncu, svoju drugu medalju s Hrvatskom nakon srebra u Rusiji, a na turniru je zabio dva gola Kanadi.