hnl

VIDEO Livaja zabio gol Rijeci pa provocirao Armadu

HAJDUK je u 34. kolu HNL-a na Rujevici deklasirao Rijeku i pobijedio 3:0. Osvojio je tako važna tri boda u borbi za naslov i približio se na bod zaostatka Dinamu, koji od 20 sati igra svoj derbi s Osijekom. Pobjedu je Hajduk osigurao već u prvom poluvremenu, kada je Marko Livaja postigao dva pogotka, a treći je zabio Dino Mikanović.

Hajduk je poveo u 11. minuti golom Marka Livaje iz penala. Krovinović je tukao, Krešića je lopta pogodila u ruku u 16 metara i nakon pregleda VAR-snimke sudac je pokazao na bijelu točku. Livaja je efektno zabio s 11 metara, a onda je gestom provocirao Armadu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO PRVOG GOLA LIVAJE

Marko Livaja je u 37. zabio i za 2:0, još jedan predivan gol splitskog majstora. Za nevjerojatnih 0:3 u 41. minuti je zabio Mikanović.