VIDEO Ljubičić zabio hat-trick RB Salzburgu

MLADI hrvatski reprezentativac Marin Ljubičić briljirao je u 3:1 pobjedi LASK-a protiv Salzburga u ligi za prvaka austrijske Bundeslige. Bivši napadač Hajduka u prvom poluvremenu je u razmaku od svega osam minuta postigao dva pogotka za vodstvo momčadi iz Linza 2:0, a onda je u drugom dijelu zabio još jedan gol i kompletirao hat-trick.

Prvo je u 18. minuti mirno realizirao jedanaesterac, da bi u 26. lijepo reagirao na petercu na dodavanje Floriana Fleckera. Za 3:0 zabio je u 73. minuti na asistenciju Georgea Bella. Ljubičić je tako stigao do brojke od sedam golova u austrijskom prvenstvu ove sezone, dok ih je ukupno u svim natjecanjima postigao deset.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOLOVE.

Grafika: Sofascore

Ljubičić je u igri bio do 81. minute. Dodajmo da je Luka Sučić odigrao cijelu utakmicu i u 84. minuti asistirao za gol Salzburga, koji je uoči ovog kola vodio na tablici s tri boda više od Sturma. Momčad iz Graza se sada može izjednačiti sa Salzburgom na vrhu ljestvice. LASK za današnjim protivnikom zaostaje osam bodova.