VIDEO Messijev debakl. Ovo mu se nije dogodilo od 2014.

Foto: Profimedia

Lionel Messi (39) odigrao je jednu od najgorih utakmica posljednjih godina. U porazu Inter Miamija kod Nashvillea (4:1) u 20. kolu MLS-a istaknuo se promašajima i nervozom. Pri vodstvu domaćina 1:0, Messi je imao savršenu priliku vratiti Miami u utakmicu. Luis Suarez izborio je penal, a izveo ga je Messi. Međutim, obranio mu ga je Brian Schwake. Sergio Reguilón pogodio je iz odbijene lopte, ali gol je nakon VAR provjere poništen zbog preranog ulaska igrača u kazneni prostor.

Messiju je ovo treći neiskorišteni jedanaesterac zaredom. Prethodna dva promašio je za Argentinu na SP-u, protiv Austrije i Egipta. Posljednji put dogodilo mu se da nije realizirao tri uzastopna penala još 2014. godine. Promašeni penal možete pogledati OVDJE.

Jedna očajna partija ne može zasjeniti sjajne tri godine

Messi je ipak namjestio jedini gol Miamija, ali je zatim dobio žuti karton jer je žestoko prosvjedovao kod suca. Nakon što ga je kaznio javnom opomenom, Messi mu je sarkastično pljeskao. Frustrirajuću noć Messi je okrunio tako što je na kraju utakmice dva puta pogodio okvir gola. To možete pogledati OVDJE

Grafika: Sofascore

Messi je prema Sofascoreu dobio ocjenu 6.2. U posljednjih 15 godina samo je jednom odigrao lošiju utakmicu. Međutim, mora se istaknuti da je Messiju ovo bila prva utakmica koju je igrao od početka nakon očeve smrti. Usprkos ovoj jako lošoj partiji, Messi briljira u Miamiju. Otkako je došao tamo prije tri godine odigrao je 108 utakmica uz učinak od 92 gola i 53 asistencije. 

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.