VIDEO Najgora stoperska utakmica sezone. Bivšem klubu poklonio čak tri gola

WOLVERHAMPTON je jučer na gostovanju deklasirao Brentford s 4:1. Susret su obilježile "lude" tri minute, od 13. do 16., kada su postignuta tri gola. Mario Lemina je u 13. minuti zabio za gostujućih 1:0, a samo minutu kasnije Hwang Hee-Chan je povećao prednost gostiju.

Golijadu je nastavio Yoane Wissa smanjivši u 16. minuti na 1:2. Korak bliže pobjedi Wolverhampton je stigao u 28. minuti kada je Hee-Chan zabio svoju drugi gol na utakmici za 3:1, a pobjedu Wanderersa potvrdio je Jean-Ricner Bellegarde u 79. minuti za konačnih 4:1. Tri od četiri gola Wolvesa zakuhao je Nathan Collins, 22-godišnji irski stoper, koji je u Brentford stigao prošlog ljeta, baš iz Wolvesa za 27 milijuna eura odštete. Nevjerojatne pogreške pogledajte OVDJE.