PRVO uzbuđenje na sinoćnjoj utakmici Španjolske i Njemačke dogodilo se već u četvrtoj minuti, no nisu ga priredili Villa ili Klose već jedan navijač koji je uspio pobjeći zaštitarima i utrčati na teren.
Agencije javljaju da je riječ o Mariju Ferriju, 23-godišnjem Talijanu. Ferri je uletio na teren u majici na Supermana i s crvenom vuvzelom u ruci, a razlog svemu je bilo prosvjedovanje protiv nepozivanja Antonija Cassana u talijansku reprezentaciju koja se debaklom u skupini oprostila od SP-a.
Ferrijev performans nije prošao bez reklame ("Carducci caffe Pescara" na leđima), a da Cassano mora igrati u reprezentaciji podsjetio je Lippija još u studenom kad je upao na prijateljsku utakmicu Italije i Nizozemske. Talijan je na terenu proveo svega 20 sekundi nakon čega su ga dohvatila dva snažna zaštitara. Što je bilo kasnije, nismo uspjeli saznati, no sigurno se nije dobro proveo.