VIDEO Navijači Panathinaikosa uoči AEK-a dali podršku BBB-ima. Nastao je kaos

NA UVERTIRI derbija između Panathinaikosa i AEK-a (1:2) u petom kolu grčkog prvenstva na tribinama domaćeg stadiona našao se i transparent posvećen Bad Blue Boysima, koji su od kolovoza u grčkim zatvorima. Navijači Panathinaikosa na svojoj su tribini uz zeleno-plavu dimnu zavjesu izvjesili veliki transparent na kojemu piše Free The Boys (Oslobodite dečke).

Na njemu se nalazio i logo Bad Blue Boysa. Predstavnici AEK-a su zamijetili transparent i nisu htjeli igrati susret dok se on ne ukloni pa je uoči grčkog derbija nastao kaos. Ipak, transparent je maknut pa je utakmica mogla početi. Domaćin je poveo golom Filipa Đuričića u desetoj minuti. AEK je izjednačio preko Stevena Zubera u 36. minuti, a Orbelin Pineda donio je preokret AEK-u u 70. minuti.