BRAZILSKI nogometaš, 19-godišnji Neymar, postigao je pogodak u subotu nakon šest prvenstvenih utakmica pauze. No, to je malo značilo njegovom Santosu u utakmici 27. kola brazilske Serije A.

U 32. minuti je Neymar prevario Fluminenseovog vratara Diega Cavalierija i doveo Santos u vodstvo na ovom gostovanju, postigavši time četvrti gol sezone. Međutim, domaćin je okrenuo rezultat pogocima Marquinha i bivšeg reprezentativca Rafaela Sobisa. Ipak, činilo se da će Santos ušićariti jedan bod na ovom teškom gostovanju nakon što je kolumbijski nogometaš Renteria u 89. minuti pogodio mrežu za 2:2.

Unatoč igraču manje Fluminense je u nadoknadi došao do tri boda, jubilarni deseti put ove sezone. Marcio Rozario je u petoj minuti nadoknade postigao pogodak za končanu 3:2 pobjedu aktualnih prvaka.

Istim je rezultatom Bahia slavila protiv Avaija, dok je Palmeiras kiksao odigravši pred svojim navijačima 1:1 sa Atleticom Mineirom.