LIGE PETICE

VIDEO Olmo asistirao najboljem igraču Bundeslige

Screenshot: Sportklub

BAYERN je visokom, 6:1 pobjedom u petak otvorio novu sezonu Bundeslige. Prvo kolo nastavilo se tijekom vikenda, a danas su na rasporedu dvije utakmice. U onoj ranijeg termina Stuttgart i RB Leipzig odigrali su 1:1. Leipzig je došao u vodstvo u osmoj minuti.

Strijelac je bio najbolji igrač njemačke lige iz prošle sezone - Christopher Nkunku. Na samome početku utakmice asistirao mu je bivši igrač Dinama te španjolski reprezentativac Dani Olmo. Kratko mu je proslijedio loptu pred gol, a Nkunku je bez problema zabio.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ OLMOVU ASISTENCIJU

Domaćin je izjednačio u 31. minuti preko Naouiroua Ahamada, kojemu je situaciju namjestio Saša Kalajdžić. Borna Sosa zbog ozljede nije bio u kadru Stuttgarta, dok je Joško Gvardiol ušao u igru za Leipzig u 85. minuti. U kasnijem terminu, od 17:30, igraju Köln i Schalke, povratnik u Bundesligu.