U ČETVRTAK je kompletirano 9. kolo talijanske Serije A, a u posljednjoj utakmici je Palermo pred svojim navijačima pobijedio Lecce s 2:0. Time je Palermo i dalje ostao savršeni domaćin.

Naime, bila mu je ovo četvrta domaća utakmica i - četvrta pobjeda. Savršeni su kao domaćini, u cijeloj ligi, još samo igrači Udinesea.

Po jedan pogodak je Palermo podario svom suparniku u svakom od poluvremena. Prvi je gol zabio Pinilla u 28. minuti iz jedanaesterca, dok je priča o pobjedniku zaključena u 77. minuti kada se u strijelce upisao Hernandez.

Ovime je Palermo skočio sa desetog na sedmo mjesto, dok je Lecce ostao prikovan za dno ljestvice, iza njih su još samo igrači Cesene. Lecceu je ovo bio već šesti poraz u osam odigranih utakmica.