VIDEO Pašalić asistirao u pobjedi Atalante

ATALANTA je u 12. kolu talijanskog prvenstva pobijedila Empoli 2:0. Momčad trenera Giana Piera Gasperinija u vodstvo je došla pogotkom Hansa Hateboera u 32. minuti. Deset minuta kasnije Teun Koopmeiners nije zabio iz kaznenog udarca, odnosno obranio mu je domaći golman Guglielmo Vicario.

Drugi gol na utakmici pao je u 59. minuti. Lopta je došla do Marija Pašalića nakon Atalantina prolaska po desnoj strani. Prvo dodavanje hrvatskog reprezentativca nije prošlo, ali je zato iz drugog pokušaja asistirao Ademoli Lookmanu. Dodao mu je loptu, a on se izborio za poziciju i pogodio za 2:0.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ ASISTENCIJU PAŠALIĆA

Pašalić je ove sezone postigao jedan gol te jedan namjestio, što znači da mu je asistencija protiv Empolija druga u Serie A. Marko Pjaca igrao je do 56. minute za Empoli. Atalanta je u 12 kola ostvarila osam pobjeda, tri neriješena rezultata i jedan poraz te se privremeno nalazi na drugom mjestu s pet bodova manje od Napolija.