VIDEO Pašalić nastavlja sa sjajnom formom. Zabio je za vodstvo Atalante

ATALANTA je u sklopu 25. kola talijanske Serie A uvjerljivo slavila protv Sassuola rezultatom 3:0. Nakon prvih 45 minuta rezultat je bio 1:0 za domaćine, a strijelac jedinog pogotka bio je hrvatski reprezentativac Mario Pašalić u 22. minuti utakmice. 29-godišnji veznjak odlično je reagirao na odbijenu loptu nakon što vratar gostiju Andrea Consigli nije najbolje ukrotio jedan udarac s vrha kaznenog prostora i iz neposredne blizine je zabio prvi gol na utakmici.

Pašaliću je ovo četvrti ligaški pogodak sezone u 22. nastupu, a svom učinku je dodao i tri asistencije. Bivši igrač Hajduka igra sjajno u posljednje vrijeme te mu je ovo treća ligaška utakmica zaredom u kojoj je upisao gol ili asistenciju, a Atalanta je upsiala petu pobjedu u nizu, a Pašalić je u tom nizu upisao dva gola i dvije asistencije što je samo nastavak dobre forme iz prosinca prošle godine kada su ga navijači Atalante proglasili igračem mjeseca.