VIDEO Pogledajte bizaran gol kojim je Genoa zaustavila Juventus

HRABRA Genoa prekinula je veliki Juventusov niz od osam uzastopnih prvenstvenih pobjeda te je u 9. kolu u Torinu aktualnom prvaku uzela bod.

Juventus je poveo u 18. minuti preko Ronalda, a bod gostima osigurao je Bessa u 67. minuti. Brazilac je zabio glavom na asistenciju Kouamea čemu je prethodila bizarna situacija blizu korner zastavice.

Domaćini su izbili loptu koja je u visokom luku išla prema korneru, a Kouame je išao laganim trkom prema njoj kako bi izveo korner. Uvjereni da će lopta izaći iz terena, Juventusovi igrači su se od nje okrenuli i počeli raspoređivati obranu. No, lopta je ili imala jako rotaciju ili se krivo odbila od nekog busena trave pa je odskočila u terenu.

Kouame ju je uzeo, sjurio se prema šesnaestercu i ubacio u sredinu. Nitko nije pazio na Bessu i Brazilac je rutinski zabio za, pokazalo se, konačnih 1:1.