LIGE PETICE

VIDEO PSG razbio Reims. Messi se vratio, Ramos zabio prvijenac

PSG je na domaćem terenu svladao Reims s 4:0 u 22. kolu francuskog prvenstva. Time su zadržali ogromnih 11 bodova prednosti nad drugoplasiranom Nicom. Dvije vijesti koje posebno mogu veseliti navijače Parižana su činjenica da se nakon korone vratio Lionel Messi i to da je svoj prvi gol za klub zabio Sergio Ramos.

Gosti su pružali dobar otpor koji je PSG slomio tek u 44. minuti kada je precizan bio Marco Verratti. Ramos je u 62. minuti dobro reagirao nakon odbijanca iz kornera, a minutu kasnije je i Messi ušao u igru. Na 3:0 povisio je Wout Faes autogolom, a konačan rezultat postavio je Danilo na asistenciju Mbappéa.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ POGODAK RAMOSA

Ramos je tako zabio prvijenac u četvrtom nastupu za francuski klub, a nevjerojatno zvuči podatak da je Verratti zadnji gol prije ovog zabio u kupu protiv Nantesa 3. travnja 2019. godine. Otad su prošle skoro tri godine, talijanski veznjak odigrao je 111 utakmica za PSG i nije zabio. U ligi za gol ne zna od sezone 2016/17. i gola Bastiji prije 1723 dana.