VIDEO Raketa u rašlje za delirij na Marakani

Screenshot: Twitter

CRVENA ZVEZDA je na Marakani izborila važnu pobjedu (2:1) protiv Trabzonspora. Prvi gol za domaćine fenomenalno je zabio Aleksandar Katai. Zvezdin ofenzivac je na rubu kaznenog prostora bio okružen trojicom suparnika, pa se umjesto kompliciranja odlučio za najjednostavnije i velemajstorsko rješenje. Iz prve je opalio desnicom te tako pogodio u gollmanove lijeve rašlje.

Njegov gol izazvao je delirij na Marakani, stadion kao da se tresao od urlika oduševljenja i skakanja navijača nakon što je raketa koju je Katai lansirao završila pod prečkom za vodstvo Zvezde u utakmici kojoj je morala pobijediti za prolazak skupine. Gosti su do kraja prvog poluvremena izjednačili, ali je onda Zvezda u nastavku zabila za nužnu pobjedu.