VIDEO Remi Zvezde i Partizana u Večitom derbiju, Pavkov opet zabio eurogol

159. Večiti derbi završio je bez pobjednika. Crvena zvezda i Partizan večeras su na Marakani odigrali neriješeno - 1:1.

Svega je bilo na terenu, dosta tvrdog i borbenog, a premalo kvalitetnog nogometa. Viđeno je nekoliko sudačkih pogrešaka i dva pogotka, od čega jedan spektakularan. Čovjek koji je srušio Liverpool u Ligi prvaka ove sezone s dva gola na Marakani donio je Zvezdi i bod protiv Partizana.

FK Crvena zvezda - FK Partizan Rezultati uživo

I opet golčinom za pamćenje.

Milan Pavkov primio je loptu u 74. minuti na desnoj strani pa je s ruba kaznenog prostora uputio prelijep udarac u suprotne rašlje gostujućeg vratara. Lopta se od stative odbila u mrežu i Zvezda je tako sačuvala 15 bodova prednosti pred trećeplasiranim Partizanom.

Gosti su poveli u 37. minuti, nakon što je pogrešku Zvezdine obrane iskoristio Nemanja Nikolić.

Domaćin je bio bolji tijekom cijele utakmice pa ostaje dojam da Partizan može biti zadovoljniji ishodom.

Sukob nogometaša u 87. minuti

Derbi prepun tenzija eskalirao je u 87. minuti kada je na travnjaku Marakane izbila opća tučnjava. Strijelac Partizana Nikolić prilikom građenja lopte udario je Stojkovića, koji je pao, doletio je Čaušić, a za njim i ostali nogometaši pa je došlo do općeg kaosa.

Glavni sudac derbija Danilo Grujić po smirivanju situacije žutim kartonom kaznio je Nikolića i Stojkovića te nastavio utakmicu koja je za nekoliko minuta privedena kraju.