VIDEO Ronaldo jednim dodavanjem izbacio cijelu obranu protivnika i asistirao

Screenshot: SportKlub

AL-NASSR pobijedio je u 17. kolu prvenstva Saudijske Arabije Al-Taawon rezultatom 2:1. Portugalski napadač Cristiano Ronaldo je za oba gola Al-Nassra asistirao. Najprije je u 17. minuti sa svoje polovice pronašao Ghareeba, koji je zabio za vodstvo, a onda je u 78. minuti pronašao Madua za konačnih 2:1.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ ASISTENCIJE CRISTIANA RONALDA

Sasvim dobro Ronaldu ide u Saudijskoj Arabiji. U prošloj je utakmici, u pobjedi protiv Al Wehde, zabio četiri pogotka, a prije toga je protiv Al Fateha zabio jedan gol. U današnjoj je utakmici ubilježio svoje prve asistencije u Saudijskoj Arabiji. Al-Nassr je vodeća momčad saudijske lige s 40 bodova, koliko imaju još dvije momčadi - Al-Ittihad i Al Shabab.

Cristiano Ronaldo je prelaskom u tamošnju ligu postao najplaćeniji igrač svijeta te najveći ambasador nogometa na Bliskom istoku. Nakon njegovog dolaska sve se više piše o prelasku još nekih zvijezda u klubove Saudijske Arabije.