VIDEO Sjajni Brozović namjestio dva gola u 6:0 pobjedi Intera

MARCELO BROZOVIĆ asistirao je za dva pogotka u utakmici 33. kola Serie A između Verone i Intera, koja je završila Interovom pobjedom 6:0. Hrvatski reprezentativac prvo je dodao Hakanu Calhanogluu za prekrasan gol. Oslobodio se na desnoj strani i odložio loptu za Turčina koji je fantastičnim udarcem s 30-ak metara svladao domaćeg vratara za 2:0 Intera u 36. minuti.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PRVI GOL.

Druga asistencija stigla je u 55. minuti. Brozović je vrebao grešku obrane domaćih i presjekao jedno netočno dodavanje, a onda povukao loptu i proslijedio je do Lautara Martineza, koji je lijepim lobom zabio za 4:0.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ DRUGI GOL.

U strijelce su se još upisali Adolfo Gaich (autogol) i Edin Džeko (dvaput), dok je i Lautaro Martinez postigao svoj drugi gol. Brozović je igrao do 77. minute.